Понеделник-Петок: 13.00 - 20.00 Сабота: 14.00-19.00
389 (02) 6150 369 | 389 (078) 429 295
Register

Контакт:

Студио Алтернатива
Исаија Мажовски 44 лок 6, Скопје
www.studioalternativa.mk
e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 тел: +389 (078) 429 295; +389 (02) 6150 369

Студио за масажи, мануелна терапија, кинезотерапија и едукација
Секогаш со Вас, се грижиме за Вашето здравје, виталност и животна енергија

Новости

10
А
Новости од Студио Алтернатива

Студио Алтернатива и Гинекомедика заедно на Макинова 2015. Се претставивме со постер презентацијата „Примена на дополнителни алтернативни м

14
М
65% попуст масажа на цело тело со топли вулкански камења

• Масажа на цело тело со топли, вулкански камења и лековити етерични масла (редовна цена: 1300 ден).
• Целосен третман на Вашето тело, релаксација и опуштање.

 • S5 Reservations

  Choose your package:
  Down Arrow
  ArrowSelect a package

  First Name:*
  Arrow Enter your first name


  Last Name:*
  Arrow Enter your last name
  Email:*
  Arrow Enter your email


  Phone Number:*
  Arrow Enter your number
  Preferred Date:
  Arrow Enter a check in date
  Preferred Time:
  Arrow Enter a check out date

  Extra Information:
  Enter Code:
  captcha

Студио Алтернатива - Препорачува:

Слајдер 1 ротирачки

Релаксирачка
item1
Ароматична
item2
Масажа на лице
item3
Медицинска
item1
 

Слајдер 2 ротирачки

Релаксирачка
item5
Ароматична
item6
Масажа на лице
item3
Медицинска
item7
 

Нашата локација

Придружете ни се

Welcome to Limon! Consectet adipisicing elit, sed do eiusmod ut enim ad minim veniam. tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim

twitter
Follow us on Twitter
јавете се
+389 (078) 429 295