Понеделник-Петок: 13.00 - 20.00 Сабота: 14.00-19.00
389 (02) 6150 369 | 389 (078) 429 295
Register

Студио Алтернатива

Контакт

Студио за масажи, мануелна терапија, кинезитерапија и едукација

Адреса:
ул. Исаија Мажовски бр 44 лок 6 1000, Скопје, Македонија

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: +389 (02) 6150 369

Мобилен: +389 (078) 429 295

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.

Останати информации

Нашата локација